ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد آلگری از خط دفاعی تیمش

ماسیمیلیانو آلگری

سرمربی یوونتوس با وجود پیروزی برابر آتالانتا در جام حذفی ایتالیا از عملکرد خط دفاعی تیمش راضی نیست و به انتقاد از آنها پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از رای اسپورت، یوونتوس در جام حذفی ایتالیا به سختی توانست برابر مهمان خود آتالانتا به پیروزی برسد.
یوونتوس که در ورزشگاه خانگی خود از آتالانتا پذیرایی کرد توانست با نتیجه سه بر دو به پیروزی برسد اما آلگری با وجود پیروزی تیمش در این دیدار از عملکرد خط دفاعی راضی نیست. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: متاسفانه در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم و اشتباهات زیادی داشتیم. خوبی چنین دیدارهایی این است که تیم تجربه به دست می آورد تا در دیگر بازی‌ها چنین اشتباهاتی را نداشته باشد.
او ادامه داد: آتالانتا در دیدار امشب به ما نشان داد که بازی 90 دقیقه است و باید تا پایان دست از تلاش برنداشت. نتوانستیم مانند دیدارهای قبلی خود ظاهر شویم و اجازه دادیم تا بازیکنان حریف با اعتماد به نفس به دروازه ما نزدیک شوند. خوشبختانه مهم پیروزی بود که به آن دست پیدا کردیم.
آلگری در پایان سخنان خود گفت: باید بازیکنان بدانند که چه زمانی باید حمله کنند و چه زمانی نوبت دفاع کردن است. یک تیم باید هم در کارهای دفاعی خوب باشد و هم در حمله. آتالانتا چیزی برای از دست دادن نداشت و بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده بود اما اگر ما در خط دفاعی خوب بودیم اجازه نمی دادیم که آنها دروازه ما را باز کنند.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.