ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمام گزینه هایی که احتمالا به پرسپولیس بیایند

تمام گزینه هایی که احتمالا به پرسپولیس بیایند به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس با جذب نریمان جهان و رفیعی تا حدی نقاط ضعف خود در خط میانی و فاز تهاجمی را پوشش داد و حالا دنبال سه بازیکن داخلی و خارجی است. قرمزها هنوز ذخیره مطمئنی برای هافبک دفاعی، مدافع میانی و مهاجم نوک ندارند و مذاکرات شان برای جذب بازیکن جدید ادامه دارد. گزینه‌های برانکو برای دفاع میانی مثل پراهیچ و خلیل زاده شانسی برای قرمزپوش شدن ندارند. گزینه جدید باشگاه احمد عبدا...زاده مدافع جوان نفت آبادان است که البته پست اصلی او دفاع راست است اما در تیم آبادانی به اصرار کادر فنی در دفاع میانی بازی می‌کند.
همچنین شهاب کرمی که سربازی اش در ملوان به اتمام رسیده گزینه برانکو برای هافبک دفاعی است و برای خط حمله نیز سرمربی پرسپولیس قصد جذب یک مهاجم خارجی را دارد که در این صورت لازم است یکی از بازیکنان اوکراینی از فهرست خارج شود. در همین رابطه مهاجمی اسپانیایی روز سه‌شنبه در تمرین شرکت کرد که گفته می‌شود چندان نظر برانکو را جلب نکرده است. در پست دفاع چپ هم ظاهرا جذب شایان مصلح با رقمی که باشگاه سپیدرود پیشنهاد داده منتفی است هر چند غیبت دیروز آرام طبع در تمرین شایعه جدایی اش را دوباره قوت بخشید و این پست شاید خالی شود.

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.