ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سه گزینه نهایی استقلال در فصل جابجایی زمستانی

استقلال در فصل جابجایی زمستانی به دنبال جذب سه بازیکن جدید است. نام این سه بازیکن نهایی شده است و آبی پوشان پایتخت در روزهای باقیمانده از فصل جابجایی به دنبال جذب این بازیکنان هستند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 938 شفقنا ورزشی: با وجود آنکه نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر شروع شده است اما هنوز استقلال نتوانسته که بازیکنی در فصل جابجایی زمستانی جذب کند.
آبی پوشان پایتخت با هدایت علیرضا منصوریان نیم فصل ناامید کننده ای را پشت سر گذاشتند. انتظار می رفت که استقلال فعالیت زیادی در فصل جابجایی زمستانی داشته باشد و با جذب چند بازیکن خود را از شرایط کابوس وار نیم فصل رها کند اما هنوز این تیم نتوانسته بازیکنی را در زمستان جذب کند.
آندرانیک تیموریان، سجاد شهباززاده و جباروف سه بازیکن مورد نظر منصوریان هستند که احتمال پیوستن آنها به جمع آبی پوشان پایتخت زیاد است.
آندرانیک تیموریان در آستانه عقد قرارداد با استقلال است و حتی شنیده می شود که او طلب 1 میلیاردی خود از ماشین سازی را هم بخشیده است.
سجاد شهباززاده که بازیکن مورد علاقه منصوریان به شمار می آید از باشگاه آلانیا اسپور درخواست رضایت داده است و به نظر می رسد که سرانجام با بازگشت به استقلال موافقت کرده است.
و اما درباره جباروف فعلا چیزی مشخص نیست. منصوریان تاکید کرده که به این بازیکن علاقه دارد چرا که بختیار رحمانی نتوانست انتظارات را برآورده کند و درخواست جدایی هم کرده است. استقلال به یک هافبک بازیساز نیاز دارد و باید دید که آیا در نهایت موفق می شد که جباروف را جذب کند یا نه.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.