ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طعنه غیرمستقیم رامین رضاییان به امید عالیشاه

طعنه غیرمستقیم رامین رضاییان به امید عالیشاه به گزارش فرتاک ورزشی،

رامین رضاییان دیروز در مصاحبه خود در بخشی از حرف‌هایش درباره اینکه گفته می‌شد در زمان بازگشت او از ترکیه برخی بازیکنان پرسپولیس دوست نداشتند برگردی گفت: «نمی‌دانم چه چیزی در این باره باید بگویم و نمی‌خواهم الان حرفی در این باره بزنم. شاید روزی اتفاقی در دوران حرفه ای‌ام رخ دهد که رازهایی را فاش کنم! اما همیشه برخی رازها ابدی باقی می‌مانند. این اتفاقات در خانواده‌ها است و به کسی ربطی ندارد اما این مساله اینطور که می‌گویید نبود. من و طارمی زمانی که در ترکیه حضور داشتیم وقتی با بازیکنان تیم تماس تصویری برقرار مى شد من هم صحبت می‌کردم. نمی‌دانم، شاید کسانی که نمى خواستند برگردم بیرون زمین هستند و بیرون تیم!»
در واقع اشاره غیر مستقیم رضاییان به بازیکن بیرون تیم، اشاره به امید عالیشاه است که هیچ وقت با رضاییان رابطه خوبی نداشت. این دو بازیکن فصل قبل یکی دو بار با هم درگیری داشتند و با اینکه هم استانی هستند هیچ وقت رابطه خوبی با هم نداشتند.
پیدا کردن یک عکس مشترک از این دو نفر طی یک سال و نیم گذشته هم کار دشواری است!

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.