ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییر موضع دوباره افشارزاده؛ هر جا وزارت بخواهد می‌روم

بهرام افشارزاده باز هم مثل یکی دو سال اخیر حرف‌هایش را عوض کرد. به گزارش نامه نیوز، نصرالله سجادی دو هفته پیش در جمع خبرنگاران  اعلام کرد که افشارزاده در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ثبت نام کرده است که این موضوع نشاندهنده خداحافظی افشارزاده با استقلال بود اما در کمال تعجب وی در دلنوشته‌ای روی سایت استقلال مدعی شد که در استقلال ماندنی است و تنها از او کمک خواستند و وی هم اعلام آمادگی کرده اما هیچ ثبت نامی در ژیمناستیک انجام نداده است.
 این صحبت ها در حالی از سوی افشارزاده مطرح شد که همه تصور کردند او حرف سجادی را به خاطر ماندن در استقلال رد کرده است.
اما این پایان ماجرا نیست چون دوباره افشارزاده در اظهار نظری عجیب مدعی شد که هر جا وزارت بخواهد من سرباز وزارت خانه هستم! با این اظهار نظر مشخص نیست افشارزاده چه هدفی دارد. آیا او قصد ماندن دارد یا می‌خواهد از استقلال جدا شود؟ این سوالی که است که مدیر کنونی استقلال هیچوقت به آن شفاف پاسخ نداده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.