ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

13 میلیارد تومان برای توسعه باغات کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

آغاز برداشت انگور از باغات ارومیه
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان ۱۳ میلیارد تومان اختصاص داد.

جعفر گوهرگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: دولت برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات سایر و متفرقه و 3 میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوب 95 پیوست قانون اختصاص داد.

وی با تاکید بر اینکه به طور حتم اعتبار 3 میلیارد تومانی 100 درصد تحقق پیدا می‌کند عنوان کرد: اعتبارات 10 میلیارد تومانی بستگی به تحقق اعتبارات ملی دارد.

گوهرگانی با بیان اینکه تاکنون ریالی از این اعتبارات تخصص نیافته است ابراز کرد: در زمینه اجرای پروژه‌های تعریف شده از محل این اعتبارات 20 درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بخشی از اعتبارات اختصاص یافته به توسعه باغات در اراضی شیب‌دار این استان به خزانه کشور ابلاغ شده و به زودی به صورت جداگانه نیز ابلاغ می‌شود.

گوهرگانی ابراز کرد: در سرجمع 118 میلیارد تومان اعتبار مصوب 95 و 15 میلیارد تومان نیز مصوب 96 داریم که تاکنون 23 میلیارد و 500 میلیون تومان آن ابلاغ شده است.

وی با تاکید بر اینکه توسعه باغات در اراضی شیب‌دار استان با هدف جلوگیری از فرسایش خاک و سیلاب از اولویت‌های کاری جهاد کشاورزی است افزود: به طور حتم یکی از راه‌های محقق شدن اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی توسعه باغات در اراضی شیب‌دار است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.