ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضرب و جرح محیط بانان مراکان خوی توسط شکارچیان متخلف

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حفاظت محیط زیست آذربایحان غربی، جبرائیل قلی پور در این خصوص گفت: نیروهای یگان محیط زیست منطقه حفاظت شده مراکان مستقر در سرمحیط بانی دودای حین گشت شبانه به یک خودروی نیسان وانت مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خوی گفت: محیط بانان پس از توقف نیسان به بازرسی از خودرو مشغول شده و از یک کیسه بزرگ لاشه و اجزای بدن دو کل و یک بز وحشی را خارج نمودند.

قلی پور اظهارداشت: در این هنگام سه نفر از نیسان پیاده شده و با محیط بانان درگیر شدند. شکارچیان متخلف حاضر به تحویل اسلحه‌های خود به مأمورین نشده، با چوب و چماق به ضرب و شتم محیط بانان و تخریب خودروی آنان پرداخته و سپس از محل متواری شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خوی ادامه داد: در این حادثه محیط بان رامین رضاپور از ناحیه سر و صورت دچار جراحات جدی شده و خودروی سازمانی محیط زیست نیز به شدت آسیب دید.

قلی پور گفت:مامورلن شکارچیان را که از متخلفین سابقه دار منطقه هستند شناسایی کرده اند، بنابراین پس از این حادثه با شکایت اداره محیط زیست خوی پرونده‌ای در این رابطه در مراجع قضایی تشکیل شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.