ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عصبانیت کاپیتان های پرسپولیس از یک اتفاق مجازی؛ ما هنوز نرفته ایم!

دو مدافع باتجربه پرسپولیس از شایعاتی که در شبکه های اجتماعی به راه افتاده به شدت عصبانی هستند. به گزارش نامه نیوز، برانکو برای فصل جدید به دنبال جذب چند مدافع جدید است که می توند به جدایی نفراتی مثل نورمحمدی و بنگر منجر شود.
با این حال هنوز تکلیف جداشده ها مشخص نشده و چه بسا اگر قرمزها در نقل و انتقالات نتوانند گزینه های مدنظر خود را جذب کنند، مجبور به تمدید قرارداد حداقل یکی از دو مدافع فوق شوند.
جالب اینکه اخیرا در شبکه های اجتماعی با قطعیت از جدایی این دو بازیکن که کاپیتان های اول و دوم پرسپولیس در نیم فصل دوم بوده اند، یاد شده و حتی آدرس صفحات آنها در اینستاگرام نیز منتشر شده تا هواداران برای تشکر و خداحافظی به آن صفحات مراجعه کنند!
خیلی از پرسپولیسی ها نیز این کار را انجام داده اند تا جایی که باعث عصبانیت بنگر و نورمحمدی شده اند. آنها می گویند هنوز از پرسپولیس نرفته اند و نمی دانند چرا باید هواداران از حالا با آنها خداحافی کنند!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.