ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سامره: مصوبه باشگاه استقلال بود که خانواده بازیکنان امید پول واریز کنند/ منصوریان: با تیم امید قطع رابطه کردم

سرمربی سابق امیدهای استقلال ابهامات درباره دریافت پول از خانواده بازیکنان امید از یک مصوبه عجیب خبر داد. به دنبال درگیری هایی که در رده پایه استقلال رخ داد و به کنار رفتن علی سامره از سرمربیگری تیم امید این باشگاه انجامید، فایل های صوتی از سامره پخش شد که درباره جذب بازیکنان پولی و پرداخت ارقام از سوی خانواده بازیکنان صحبت می کرد.
به گزارش نامه نیوز، بخش هایی از این فایل ها در برنامه این هفته 90 پخش شد و سامره هم در انتهای برنامه روی خط رفت تا در این خصوص توضیح دهد.
ستاره سابق استقلال تاکید کرد که مصوبه باشگاه بوده که خانواده هایی که قصد کمک مالی دارند مبالغ را به حساب باشگاه واریز کنند تا از این طریق هزینه شود.
مصاحبه ای هم از علیرضا منصوریان پخش شد که وی اعلام کرد به دلیل اینکه در جریان اتفاقات رده های پایه استقلال قرار داشته بعد از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال ارتباطش با رده امید و دیگر رده های پایه را قطع کرده است!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.