ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بختیار رحمانی: درخواستی برای جدایی از استقلال نداده‌ام

بختیار رحمانی

هافبک آبی پوشان می گوید که تصمیمی برای جدایی از استقلال ندارد.

به گزارش ایسنا، بختیار رحمانی درباره شایعه درخواست رضایت نامه از باشگاه استقلال گفت: بنده هیچ درخواستی مبنی بر دریافت رضایت نامه از باشگاه استقلال نداشتم و چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد. امروز مصاحبه‌ای در یکی از رسانه‌ها به نقل از مدیر برنامه‌هایم دیدم که در مورد درخواست جدایی از استقلال صحبت شده بود و بحث داشتن پیشنهاد از چند تیم دیگر به میان آمده است که از این موضوع تعجب کردم.

وی ادامه داد: این موضوع اصلا درست نیست. من تنها یک مدیر برنامه رسمی دارم که باشگاه نیز ایشان را می شناسد و هیچ صحبتی از طرف او برای درخواست رضایت نامه مطرح نشده است. هر صحبت دیگری که در این رابطه مطرح شده، سندیت ندارد و رسمی نیست و من آن را تایید نمی‌کنم.

او با تاکید بر این موضوع که تصمیمی برای جدایی ندارد، تصریح کرد: تا جایی که به من مربوط می‌شود، با باشگاه استقلال قرارداد دارم و تا روز آخر به این قرارداد پایبند هستم. حالا نیز می‌خواهم با آرامش و به دور از حواشی کارم را انجام دهم. نمی‌خواهم با مطرح شدن بحث جدایی از استقلال آرامش خودم، مجموعه تیم و هواداران به هم بریزد. موضوع درخواست من برای جدایی تنها یک شایعه است.

رحمانی در پایان صحبت‌های خود گفت: من با همه وجود برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنم و برای هواداران استقلال ارزش و احترام زیادی قائل هستم. موضع رسمی همین است و شخصا هیچ بحثی برای جدایی از استقلال ندارم.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.