ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آزادی جاسوس رژیم صهیونیستی در آمریکا

«جاناتان پولارد» که سال ۱۹۸۵ به اتهام جاسوسی و انتقال اطلاعات محرمانه آمریکا به رژیم صهیونیستی بازداشت شده و از ۱۹۸۷ تاکنون در زندان به سر می‌برد، به زودی آزاد می‌شود. خبرگزاری فارس: یک پایگاه آمریکایی خبر داد که جاسوس رژیم صهیونیستی که اطلاعات محرمانه آمریکا را به تل‌آویو منتقل کرده بود، قرار است پس از 30 سال از زندان آزاد شود.
پایگاه «الگماینر» به نقل از یک منبع مطلع از پرونده «جاناتان پولارد» گزارش داد: «وزارت دادگستری آمریکا به صورت جدی در حال بررسی آزادی پولارد تا اواخر سال جاری میلادی است.»
پولارد که در سال 1985 بازداشت شد، از سال 1987 که به جرم خود در انتقال اطلاعات محرمانه آمریکا به رژیم صهیونیستی و جاسوسی اعتراف کرد، در زندان بسر می‌برد و قرار است 21 نوامبر مورد بخشش قرار گرفته و آزاد شود.
این منبع مطلع از پرونده جاسوس صهیونیست به پایگاه آمریکایی الگماینر گفته که این موضوع «به هیچ وجه ارتباطی با اعلام توافق هسته‌ای ایران ندارد».
در سالهای اخیر مقامات رژیم صهیونیستی به ویژه شیمون پرز رئیس سابق این رژیم به همراه بنیامین نتانیاهو بارها از مقامات آمریکایی خواسته بودند که پولارد را آزاد کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.