ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حسین فریدون کجاست؟

حسین فریدون کجاست؟

افکار خبر/ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری از حضور یا عدم حضور حسین فریدون در هیئت دولت ابراز بی‌اطلاعی کرد.سید رضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفتگو با افکارنیوز در خصوص مطالب برخی رسانه ها مبنی بر عدم حضور حسین فریدون برادر رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری و غیبت وی در جلسات هیئت دولت گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

وی افزود: در این زمینه هم هیچ خبری ندارم و در نهاد ریاست جمهوری در سر کار خود حاضر می شوم و از حضور یا عدم حضور دیگران در نهاد ریاست جمهوری هم هیچ خبری ندارم.

روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب‌یزد در گزارشی با عنوان «حسین فریدون دقیقا کجایی» و طرح این سؤال که آیا جدایی برادر رئیس‌جمهور از وی صحت دارد؟ به غیبت حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در کنار وی پرداخته است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.