ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دلیل استقلالی شدن آندو از دید منصوریان

دلیل استقلالی شدن آندو از دید منصوریان به گزارش فرتاک ورزشی،

بعید است که منصوریان بخواهد با انگیزه فنی آندو را به استقلال برگرداند. آندو در یک‌سال اخیر با آن ‌هافبک جسور و قدرتمندی که هر تیمی آرزوی داشتنش را داشت، فرق کرده است. انتخاب‌های غلط تیموریان در یکی دو‌سال اخیر و توجه بیش از حد به رقم قرارداد، باعث شد او نتواند دوران اوجش را ادامه دهد.

آندو در دو اردوی اخیر تیم‌ملی هم حضور نداشته تا معلوم شود کارلوس کی‌روش هم از کیفیت فنی‌اش راضی نیست. شاید او در صورت بازگشت به استقلال بتواند انگیزه پیدا کند و به روزهای خوبش برگردد.

اما این سکه یک روی دیگر هم دارد. آمدن آندو به استقلال ریسک است چون امکان دارد مثل نیم فصل اول ضعیف باشد که با این وضع نیمکت‌نشین کردن او هم دردسر تازه‌ای برای منصوریان است. با این شرایط خیلی باورکردنی نیست که آندو برای حل مشکلات فنی استقلال گزینه منصوریان باشد.

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.