ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با امکانات جدید تلگرام آشنا شوید

با امکانات جدید تلگرام آشنا شوید


با امکانات جدید تلگرام آشنا شوید 

تلگرام در آپدیت جدید خودمثل همیشه امکانات کاربردی بسیاری را برای کاربران اراده کرده است که در این مطلب به معرفی آن ها پرداخته ایم. نسخه جدید تلگرام ۳.۱۶ منتشر شد؛ در این نسخه یکی از مواردی که بسیاری از کاربران انتظار آن را داشتند قرار داده شده است؛ از این پس کاربران می توانند پیام ها را از چت های دو نفره نیز پاک کنند.


 


نسخه جدید تلگرام ۳.۱۶ منتشر شد؛ در این نسخه یکی از مواردی که بسیاری از کاربران انتظار آن را داشتند قرار داده شده است؛ از این پس کاربران می توانند پیام ها را از چت ها دو نفره نیز پاک کنند.توضیحات قابلیت‌های جدید این نسخه که خود تلگرام برای اولین‌بار به زبان فارسی منتشر کرده:


 


– پیام ها را برای همه پاک کنید. شما هم اکنون می توانید هنگام حذف پیام های خود در چت های گروهی یا دو نفره، انتخاب کنید که پیام برای همه حذف شود و نه فقط برای شما. این امکان فقط برای پیام های جدید موجود می باشد (ویرایش نیز به همین گونه می باشد).


 


– نمایش مصرف اینترنت در قسمت تنظیمات ‘Data and Storage’. آمار بایت به بایت ترافیک ورودی و خروجی تلگرام از طریق وایفای (wifi) و اینترنت موبایل را دریافت کنید.


 


– لینک های T.me. از لینک های کوتاه و شخصی t.me/username به جای telegram.me برای لینک دادن به پروفایل های تلگرام، کانال و گروه استفاده کنید.


 


– اَپ تلگرام از این پس موقعیت اسکرول (موقعیت عمودی صفحه) را هنگام رفت و برگشت بین چت ها به حافظه می سپارد.


 


– از این پس پیام های یک ارسال کننده به زیبایی با هم گروه بندی می شوند.


 


– نمایشگر معلق تاریخ به بالای صفحه برای هنگام اسکرول کردن اضافه شد.


 


– هنگام اشتراک یک فایل، فایل هایی که به تازگی دانلود شده اند نمایش داده می شوند.


 


– گزینه ‘Report spam’ به سیکرت چت ها (Secret Chats) افزوده شد.


 


– پشتیبانی از اموجی های جدید افزوده شد.


 


– بصورت مستقیم با استفاده از جی بورد (کیبورد گوگل) گیف ارسال کنید.


 


– Android 7.1: منوی عملیات سریع برای چت های متداول در صفحه اصلی


 


نسخه جدید تلگرام ۳.۱۶ (اندروید) برای آنهایی که به گوگل‌پلی دسترسی ندارندتوصیه ما به شما دانلود اپلیکیشن‌ها درصورت امکان از خود گوگل پلی است


 


 

[ منبع این خبر سایت پارس ناز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت پارس ناز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.