ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دمشق: هیچ پیش‌نویس قانون اساسی به سوریه ارائه نشده است

دمشق: هیچ پیش‌نویس قانون اساسی به سوریه ارائه نشده است

فارس/ ریاست جمهوری سوریه در واکنش اخباری که رسانه‌ها منتشر کرده و مدعی شدند که روسیه پیش‌نویس قانون اساسی جدید سوریه را ارائه کرده است، این مسئله را تکذیب کرده و آن را بی‌اساس و بی‌ارزش خواند.

رسانه‌های خبری طی چند روز گذشته اخباری را منتشر کردند مبنی بر اینکه روسیه پیش‌نویس قانون اساسی سوریه را تدوین کرده است.
ریاست جمهوری سوریه در صفحه فیسبوک خود در واکنش به این مسئله تأکید کرد، طی دو روز گذشته درباره پیش‌نویس قانون اساسی جدید که به دمشق ارائه شده و اصلاحات آن توسط سوریه سوالات بسیاری مطرح شده است.
به گزارش ریاست جمهوری سوریه، علاوه بر این مسائل در رسانه‌های ارتباط جمعی و رسانه های خبری تحلیل های بسیاری منتشر شده است.
به گفته این نهاد، باید گفت که هیچ پیش‌نویس قانون اساسی به سوریه ارائه نشده و آنچه رسانه‌ها در این زمینه می‌گویند کاملا بی‌اساس است و صحت ندارد.
ریاست جمهوری سوریه همچنین تصریح کرد: «هیچ قانون اساسی جدید سوری در آینده از خارج ارائه نخواهد شد، بلکه سوری خواهد بود، بررسی خواهد شد، فقط مردم سوریه بر سر آن توافق کرده و سپس به همه‌پرسی گذاشته خواهد شد... لذا هر چیزی جز این بی‌ارش و بی‌معنا است».

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.