ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پل کلمنت سرمربی سوانزی شد

دستیار پیشین کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی باشگاه سوانزی انتخاب شد. امتیاز خبر: 90 از 100 تعداد رای دهندگان 4589 وبسایت نود: باشگاه سوانزی اعلام کرده پل کلمنت با قراردادی دو سال و نیمه هدایت آن ها را بر عهده گرفته است. سوانزی در حال حاضر با ۱۲ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.
پل کلمنت سرمربی سوانزی شد
کلمنت بازی امشب سوانزی در خانه کریستال پالاس را از روی سکوها تماشا خواهد کرد. کلمنت ۴۴ ساله که دستار کارلو آنچلوتی در پاریسن ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ بوده سابقه هدایت باشگاه دربی کانتی را در کارنامه خودش دارد.
سوانزی در ماه اکتبر فرانچسکو گوییدلوین را به دلیل کسب نتایج ضعیف برکنار کرد و باب بردلی آمریکایی را به عنوان جانشین او انتخاب کرد اما این مربی هم هفته گذشته به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت خودش برکنار شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.