ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجوز حفاری پس از انجام آسفالت به شرکت‌های حفاری یزد داده نمی‌شود

مرتضی شایق عضو شورای شهر یزد
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد گفت: مجوز حفاری پس از انجام آسفالت به شرکت‌های حفاری یزد داده نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مرتضی شایق در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: در ارتباط با حفاری شرکت‌های حفار قوانینی در نظر گرفته شده که از ایجاد خسارت به پروژه‌ها پیشگیری شود.

وی ادامه داد: به محض اینکه پروژه‌ای شروع به فعالیت می‌کند، با دستگاه‌های حفار هماهنگی لازم صورت می‌گیرد که حفاری‌های لازم را انجام دهند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد افزود: پس از اینکه پروژه به صورت کامل انجام و آسفالت مسیر تکمیل شد، اجازه حفاری به هیچ شرکتی داده نمی‌شود.

حجت‌الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد هم در این نشست اظهار داشت: زمانی که بیان می‌کنیم مدیریت واحد شهری، مجموعه‌هایی که به محدوده شهری وارد می‌شود باید خدمات شهرداری بهره‌مند باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در ارتباط با حفاری‌هایی که پس از اتمام پروژه‌های راه و آسفالت شهری انجام می‌شود، گفت: در صورتی که خسارتی از طرف شرکت‌های حفار انجام شود، شهرداری‌ها می‌توانند وارد شوند.

سیدمحمدعلی پاک‌نژاد هم در این نشست اظهار داشت: درجه‌بندی میوه در میادین کار بسیار خوبی است ولی باید بررسی شود که چه تاثیری بر خرده فروشی میوه در سطح شهر دارد.

وی افزود: الان نارضایتی مردم از قیمت و کیفیت میوه در سطح شهر یزد بسیار زیاد است، میوه در یک نقطه شهر یک قیمت دارد و همان میوه در نقطه دیگر شهر با قیمت دیگر ارائه می‌شود.

پاک‌نژاد بیان کرد: مردم به قیمت و کیفیت میوه نگاه می‌کنند و کاری ندارند که شورا یا سازمان میادین میوه و تره‌بار چه تصمیمی در این باره گرفته‌اند، به همین دلیل باید سعی کنیم کاری برای این حوزه انجام دهیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.