ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شیکاگو با 762 قتل پایتخت جنایت آمریکا لقب گرفت

هاوایی - اسلحه
اداره پلیس شهر شیکاگو آماری از میزان جنایت در این شهر منتشر کرد که نشان می‌دهد این شهر بیشترین قتل را در سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پلیس شهر شیکاگوی آمریکا آماری از میزان وقوع قتل در این شهر طی سال گذشته میلادی (2016) منتشر کرده است که خبر از وقوع 762 مورد قتل در این شهر می‌دهد.

بر اساس گزارش CNN، بر اساس این آمار که طی دو دهه اخیر بی‌سابقه خوانده شده است،در سال 2016 ، 762 مورد قتل در این شهر رخ داده است که این میزان جنایت نسبت به سال 2015 که 667 مورد قتل گزارش شده بود افزایش قابل‌توجهی(50 درصدی) نشان می‌دهد.

طبق این آمار، میزان جنایت‌ها در روزهای خاص همچون روز‌ پدر و روز کریسمس نیز بررسی شده است که در روز پدر 12 مورد قتل و در جریان مراسم کریسمس 12 نفر کشته شدند.

بر اساس این گزارش، در میان شهرهای آمریکا شیکاگو از نظر میزان جنایت رخ‌داده در رتبه نخست و نیویورک و لس‌آنجلس، نیو‌اورلئان، سنت لوییس، دیترویت،بالتیمور و نیو وارک رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شیکاگو با 762 قتل پایتخت جنایت آمریکا لقب گرفت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.