ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرونده شکایت فولاد از سروش رفیعی مختومه شد

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” در حالی كه چندی پیش باشگاه فولاد خوزستان با طرح شكایتی مدعی شده بود سروش رفیعی بازیكن این تیم است كمیته انضباطی با دعوت از طرفین و برگزاری جلسه رای خود را اعلام كرد.


در این رای آمده با توجه به توافقی بودن موضوع و این كه بازیكن فعلا به عنوان سرباز در تیم تراكتورسازی حضور دارد، مساله ای برای رسیدگی و حل اختلاف وجود ندارد.


از نظر كمیته انضباطی زمانی باید این موضوع طرح می شد كه رفیعی خدمت سربازی را انجام داده و بحث حضور یا عدم حضورش در تیم فولاد یا تیم دیگری مطرح باشد.


باشگاه فولاد از مساله ای شکایت کرده که وجود خارجی نداشته است و به همین دلیل آن پرونده در آن زمان قابلیت رسیدگی نداشته و مختومه اعلام شد. حالا با پایان خدمت رفیعی، فولادی ها بنا به گفته مسئولان باشگاه مجددا پیگیر موضوع هستند.


نوشته پرونده شکایت فولاد از سروش رفیعی مختومه شد اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت پرسپولیس نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.