ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار سندرز به ترامپ در مورد خصوصی سازی وزارت کهنه سربازان

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی هافینگتون پست، نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید این کشور درباره هرگونه خصوصی سازی وزارتخانه کهنه سربازان آمریکا هشدار داد.
سندرز با انتشار بیانیه اعلام کرد: خصوصی سازی وزارتخانه بازنشستگان نظامی به منزله توهینی به بیست و دو میلیون بازنشسته ای است که زندگی خود را برای دفاع از کشورشان به خطر انداخته اند.
وی یادآور شد: این موضوع می تواند کیفیت زندگی آنها را به طرز قابل توجهی کاهش دهد. هدف مشترک ما باید بهبود وضعیت زندگی بازنشستگان نظامی باشد. وی افزود: ما مخالف هرگونه تلاش برای خصوصی سازی وزارتخانه بازنشستگان نظامی هستیم.
در ادامه این مطلب آمده است: در این حال یکی از مقامات تیم انتقال قدرت ترامپ در روز چهارشنبه به نشریه وال استریت ژورنال گفت که خصوصی سازی وزارت خانه بازنشستگان نظامی یکی از گزینه های روی میز است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.