ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تلاش کنیم تا توافق هسته‌ای به نتیجه برسد

وزیر امور خارجه آمریکا بر لزوم ادامه تلاش برای اتمام فرایند تحقق توافق هسته ای با ایران تأکید کرد. خبرگزاری مهر: «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد: با محدویت های اعمالی بر برنامه هسته ای ایران، امکان ساخت تسلیحات هسته ای وجود ندارد. تأثیر اورانیوم در یک مکان به اندازه ای است که ایران نمی تواند فعالیت هسته ای خود در یک مکان را از دید بازرسان مخفی نماید.
وی ادامه داد: توافق هسته ای وین میان کشورهای ۱+۵ و ایران، حاصل تلاشهای بی وقفه و کار دشوار چند سال است. در این مذاکرات، چین، روسیه، آلمان، فرانسه و انگلیس نیز تلاشهای زیادی را مصروف داشتند.
کری اظهار داشت: جای خوشحالی است که دیپلماسی مثمر ثمر بود و اکنون باید ما کار را به نتیجه برسانیم. فرصت زیادی نداریم تا درباره جایگاه کنونی مان فکر کنیم. همه باید تلاش کنیم تا این توافق را عملی سازیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.