سروش رفیعی اگر می‌خواهد برود آزاد است/ برای قهرمانی به سروش نیاز داریم

مصطفی آجرلو
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مدت زمان سربازی سروش رفیعی در این ایام به پایان رسیده است، گفت: سروش اگر می‌خواهد برود بازیکن آزاد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مصطفی آجرلو بعد از دیدار ذوب آهن و تراکتورسازی اظهار داشت: از مردم عزیز اصفهان تشکر می‌کنم، اصفهانی‌ها دو تیم خوب سپاهان و ذوب آهن را دارند که در چند سال اخیر رشد قابل قبولی کسب کرده‌اند.

وی افزود: به مردم این شهر تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم مردم خوب اصفهان به خوبی روی این تیم‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این سرمایه‌گذاری سبب رشد این تیم‌ها شده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز بیان کرد: به لطف خدا یک مجموعه پرتلاش و بازیکنان قابل قبولی را در اختیار داریم که مردم خونگرم آذری زبان، بیشترین جمعیت هواداران این تیم بوده و امیدوارم در سوم خرداد 96 جام قهرمانی حذفی به آذربایجان بیاید و ما توانسته ‌باشیم قدر این مردم خونگرم را بدانیم.

وی درباره وضعیت سروش رفیعی گفت: من قبلا هم در مصاحبه‌های مختلف گفته‌ام که سروش به تیم تراکتورسازی خدمت کرده و فوتبال خوبی را ارائه داده است، تا امروز اگر حقی از او ضایع شده باشد از او عذرخواهی می‌کنم.

آجرلو تصریح کرد: اگر سربازی او در تاریخ مقرر که همین ایام است تمام شده باشد به او تبریک می‌گویم که مدت خوبی را با تراکتورسازی همراه بود و اگر می‌خواهد برود بازیکن آزاد است.

وی بیان کرد: مجموعه فوتبال حرفه‌ای باید بپذیرد این بازیکن یک فصل با ماست و فصل دیگر نیست، او قابلیت‌هایی را دارد که برای قهرمانی به او نیاز داریم. ما بیشتر از همه به سروش نیاز داریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سروش رفیعی اگر می‌خواهد برود آزاد است/ برای قهرمانی به سروش نیاز داریم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.