ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سروش رفیعی اگر می‌خواهد برود آزاد است/ برای قهرمانی به سروش نیاز داریم

مصطفی آجرلو
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مدت زمان سربازی سروش رفیعی در این ایام به پایان رسیده است، گفت: سروش اگر می‌خواهد برود بازیکن آزاد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مصطفی آجرلو بعد از دیدار ذوب آهن و تراکتورسازی اظهار داشت: از مردم عزیز اصفهان تشکر می‌کنم، اصفهانی‌ها دو تیم خوب سپاهان و ذوب آهن را دارند که در چند سال اخیر رشد قابل قبولی کسب کرده‌اند.

وی افزود: به مردم این شهر تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم مردم خوب اصفهان به خوبی روی این تیم‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این سرمایه‌گذاری سبب رشد این تیم‌ها شده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز بیان کرد: به لطف خدا یک مجموعه پرتلاش و بازیکنان قابل قبولی را در اختیار داریم که مردم خونگرم آذری زبان، بیشترین جمعیت هواداران این تیم بوده و امیدوارم در سوم خرداد 96 جام قهرمانی حذفی به آذربایجان بیاید و ما توانسته ‌باشیم قدر این مردم خونگرم را بدانیم.

وی درباره وضعیت سروش رفیعی گفت: من قبلا هم در مصاحبه‌های مختلف گفته‌ام که سروش به تیم تراکتورسازی خدمت کرده و فوتبال خوبی را ارائه داده است، تا امروز اگر حقی از او ضایع شده باشد از او عذرخواهی می‌کنم.

آجرلو تصریح کرد: اگر سربازی او در تاریخ مقرر که همین ایام است تمام شده باشد به او تبریک می‌گویم که مدت خوبی را با تراکتورسازی همراه بود و اگر می‌خواهد برود بازیکن آزاد است.

وی بیان کرد: مجموعه فوتبال حرفه‌ای باید بپذیرد این بازیکن یک فصل با ماست و فصل دیگر نیست، او قابلیت‌هایی را دارد که برای قهرمانی به او نیاز داریم. ما بیشتر از همه به سروش نیاز داریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.