ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شاه ماهی نقل و انتقالات از دست پرسپولیس پرید!

شجاع‌ خلیل‌زاده با وجود اینکه مدعی شده بندی در قراردادش برای پیوستن به پرسپولیس وجود دارد نمی‌تواند از جمع زردپوشان جدا شود.

به گزارش شریان نیوز،شجاع خلیل زاده ابتدای فصل قراردادش را تا پایان فصل با سپاهان تمدید کرد و حالا خبر می رسد در آن قرارداد بند فسخی گنجانده شده که بر اساس آن می تواند در نیم فصل جدا شود.

مسئولان باشگاه سپاهان با رد این ادعا می گویند بند فسخ مورد ادعا برای ترانسفر به خارج است و اغلب بازیکنان مطرح تیم مانند مهرداد محمدی و حاج صفی هم این بند را در قراردادشان دارند حتی علی کریمی هم در قراردادش چنین بندی را گنجانده بود و از این طریق به دینامو زاگرب رفت ولی این قاعده شامل نقل و انتقالات داخلی نمی‌شود و این بازیکنان فقط می‌توانند در صورت دریافت پیشنهاد خارجی از سپاهان جدا شوند.

به این ترتیب حضور شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس منتفی است.

شاه ماهی نقل و انتقالات از دست پرسپولیس پرید!

 

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.