ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هیلاری کلینتون: به ایران اعتماد ندارم

در یک چرخش تمام عیار در کمتر از یک هفته، «هیلاری کلینتون» دموکرات نامزد انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در سخنرانی خود گفت که آمریکا نباید در توافق هسته ای خود با ایران به این کشور اعتماد کند. خبرگزاری مهر: در یک چرخش تمام عیار در کمتر از یک هفته، «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در سخنرانی خود گفت که آمریکا نباید در توافق هسته ای خود با ایران به این کشور اعتماد کند.
هیلاری کلینتون در این باره گفت: من هرگز به ایرانیان اعتماد ندارم.
روزنامه صهیونیستی جروزالم پست که به حمایت سه شنبه کلینتون نیز از توافق هسته ای اشاره کرد، در ادامه نوشت: منتقدین این توافق، استدلال قابل احترامی را مطرح کرده اند.
وزیر امورخارجه سابق آمریکا مدعی شد: هیچ کس نباید درخصوص تداوم تهدید بودن ایران برای منطقه فریب بخورد.
وی که در جمع هواداران خود در نیوهمپشایر سخن می گفت، افزود: موضع من به عنوان رئیس جمهور این است که اعتماد ندارم، صحت سنجی می کنم و برای اطمینان از ناحیه ایران در عمل به تعهداتش، نظام بازرسی های زیادی را در نظر خواهم گرفت.
این در حالی است که «نانسی پلوسی» روز گذشته حمایت خود از رییس جمهور کشورش اعلام کرده و گفته بود: از حمایتم از رئیس جمهور آمریکا در توافق هسته ای خوشبین هستم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.