ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزینه جدید یوونتوس از آتالانتا می آید

گزینه جدید یوونتوس از آتالانتا می آید

از ابتدای زمان نقل و انتقالات تابستانی، تلاش سران یووه بر این بود که بتوانند اکسل ویتسل ستاره ی بلژیکی تیم زنیت را خریداری نمایند اما بنا به دلالیل متعدد، این امر در تابستان مقدر نشد و همه چیز به زمستان موکول شد.

با توجه به مدت زمان اندک تا پایان قرارداد ویتسل با زنیت، یوونتوس برای خرید او مبلغ 6 میلیون یورو را پیشنهاد کرده بود که با مخالفت سران روسی همراه شد و آنها حداقل 10 میلیون یورو برای بازیککن خود طلب کردند.

 

یوونتوس هم در واکنش به آنها گفت که مبلغ نهایی برای خرید ویتسل 6 میلیون یورو می باشد و حتی 1 سنت هم بیشتر پرداخت نمی کند.

 

امروز توتو در این باره نوشت:

 

    یوونتوس برنامه های خود را بر روی ویتسل متمرکز نکرده و در صورتی که روس ها با مبلغ یووه موافقت نکنند، آنگاه یوونتوس به سراغ روبرتو گالیاردینی بازیکن با استعداد و خوش تکنیک تیم آتالانتا خواهد رفت تا این بازیکن را برای ژانویه خریداری کند و برنامه ی جذب ویتسل به تابستان آینده موکول شود.

 

روبرتو گالیاردینی، 22 ساله در پست هافبک مرکزی بازی می کند و یکی از بهترین بازیکنان سری آ تا اینجای فصل لقب گرفته است.

 

گفته می شود، یوونتوس مذاکرات ابتدایی خود را با مدیر برنامه های این بازیکن آغاز کرده تا در صورتی که پرونده ی خرید ویتسل با شکست رو به رو شد، خیلی زود بتوانند این بازیکن را جذب نمایند.

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزینه جدید یوونتوس از آتالانتا می آید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.