ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش های اینستاگرامی بختیار رحمانی و کاوه رضایی به احتمال جدایی از استقلال

شواهد نشان می دهد که دو خرید استقلال تهران به احتمال فراوان نیم فصل دوم این تیم را ترک می کنند. بختیار رحمانی و کاوه رضایی دو بمب بزرگ نقل و انتقالاتی بودند که به استقلال پیوستند اما حالا صحبت از جدایی آنها مطرح شده است.
به گزارش نامه نیوز، بختیار رحمانی در فصل جاری عملکرد چندان خوبی نداشت تا جایی که منصوریان در برخی مسابقات فرشید اسماعیلی جوان را به او ترجیح داد.
پس از جلسه منصوریان با مدیرعامل باشگاه اعلام شد که نام رحمانی در لیست مازاد قرار گرفته که هر چند مدیران باشگاه این خبر را تایید نکرده اند اما به نظر می رسد که احتمال جدایی این بازیکن بسیار بالاست.
رحمانی به تازگی تمام عکس هایش با پیراهن استقلال و قلب های آبی را از اینستاگرام پاک کرده تا به نوعی نشان دهد که چه اتفاقی قرار است رخ دهد.
از سوی دیگر کاوه رضایی نیز که گفته می شود به دنبال لژیونر شدن است، تمام عکس های خود را از صفحه اینستاگرامش پاک کرده است. 
منصوریان به طور جدی خواستار جذب رحیم زهیوی و سجاد شهباززاده شده که نشانه ای کافی برای ترک استقلال ازسوی رضایی است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.