ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روزنامه صهیونیستی:دلیل ترور الزواری تلاش برای ساخت سلاحی دریایی برای هدف قرار دادن مواضع اسرائیل بود

به نوشته پایگاه خبری فلسطین الیوم به نقل از این روزنامه، ترور محمد الزواری در هفته گذشته ربطی به پروژه ساخت هواپیماهای بدون سرنشین نداشت، بلکه دلیل اصلی آن تلاش او برای ساخت سازه متحرک زیر آبی که قادر به حمل مقادیر زیادی مواد منفجره به منظور هدف قرار دادن چاه های گاز اسراییل (رژیم صهیونیستی) در دریای مدیترانه و مواضع راهبردی دیگر در سرزمین های اشغالی بوده است.
این روزنامه افزود: این سلاح یک سلاح خودکار قابل هدایت از دور است که قرار است در جنگ آینده اسراییل (رژیم صهیونیستی) را غافلگیر کند.
رسانه ها هفته گذشته از ترور الزواری در تونس خبر دادند؛ حماس رژیم صهیونیستی را عامل این حمله معرفی کرده است.
الزواری 49 ساله در مقابل منزلش در استان 'صفاقش' تونس در نتیجه اصابت شش گلوله به قلب، گردن و سرش به شهادت رسید.
رژیم صهیونیستی مانند دیگر اقدامات تروریستی اش در این زمینه نیز اظهار نظری نکرده است ولی سخنان لیبرمن در این باره تایید محکمی بر انجام ترور این مبارز فلسطینی از سوی سرویس جاسوسی خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) است.
وزیر کشور تونس نیز در این باره در جمع خبرنگاران گفت: مقام های تونس احتمال دست داشتن رژیم صهیونیستی را در این حمله تروریستی رد نمی کنند.
صدها نفر از شهروندان تونسی روز گذشته با راهپیمایی ضمن ابراز همبستگی با فلسطینیان، خواستار مجازات عاملان این حمله شده و وعده دادند که انتقام خون این شهید را خواهند گرفت.
خاورم**9366**1275
مترجم:صغری رحیمی* انتشار دهنده: مجید جعفری


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزنامه صهیونیستی:دلیل ترور الزواری تلاش برای ساخت سلاحی دریایی برای هدف قرار دادن مواضع اسرائیل بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.