محمدخانی: طارمی مهاجم خوبی است اما پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست

محمدخانی: طارمی مهاجم خوبی است اما پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست

تسنیم/ مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی یک مهره تأثیرگذار برای پرسپولیس بود، اما قرار نیست با جدایی یک بازیکن این تیم دچار مشکل شود.
ناصر محمدخانی ابتدا در مورد موضوع جدایی طارمی از پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچ‌وقت به یک بازیکن متکی نبوده است. این درست است که طارمی یک مهره تأثیرگذار بود و بازی‌های بسیار خوبی را انجام داد، اما قرار نیست پرسپولیس با جدایی یک بازیکن دچار مشکل شود. طارمی گل زد، پاس گل داد، پنالتی گرفت و بسیار مؤثر بود، ولی در صورت جدایی این بازیکن باید بهترین جایگزین را برای او در نظر بگیرند.
وی در ادامه افزود: یادم می‌آید در سال 1365 بازیکنانی مثل من، درخشان، فرشاد پیوس و محمد پنجعلی از پرسپولیس به قطر رفتیم، ولی این تیم فصل آینده با جذب چند بازیکن جوان توانست قهرمان شود. در این سال‌ها بسیاری از بازیکنان بزرگ و تأثیرگذار از پرسپولیس جدا شدند، ولی مهره‌های جدیدی در این تیم درخشیدند و حتی به تیم ملی رسیدند.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد:‌ طارمی جوانی بود که از بوشهر آمد و در پرسپولیس درخشید. امثال طارمی در فوتبال ایران زیاد هستند که در شهرستان‌ها بازی می‌کنند و دیده نمی‌شوند. آنها می‌توانند با آمدن به پرسپولیس مطرح شوند و امیدوارم که پرسپولیس بتواند بازیکنان خوبی جذب کند. این تیم باید قوی‌تر از سال گذشته باشد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محمدخانی: طارمی مهاجم خوبی است اما پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.