ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمدخانی: طارمی مهاجم خوبی است اما پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست

محمدخانی: طارمی مهاجم خوبی است اما پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست

تسنیم/ مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی یک مهره تأثیرگذار برای پرسپولیس بود، اما قرار نیست با جدایی یک بازیکن این تیم دچار مشکل شود.
ناصر محمدخانی ابتدا در مورد موضوع جدایی طارمی از پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچ‌وقت به یک بازیکن متکی نبوده است. این درست است که طارمی یک مهره تأثیرگذار بود و بازی‌های بسیار خوبی را انجام داد، اما قرار نیست پرسپولیس با جدایی یک بازیکن دچار مشکل شود. طارمی گل زد، پاس گل داد، پنالتی گرفت و بسیار مؤثر بود، ولی در صورت جدایی این بازیکن باید بهترین جایگزین را برای او در نظر بگیرند.
وی در ادامه افزود: یادم می‌آید در سال 1365 بازیکنانی مثل من، درخشان، فرشاد پیوس و محمد پنجعلی از پرسپولیس به قطر رفتیم، ولی این تیم فصل آینده با جذب چند بازیکن جوان توانست قهرمان شود. در این سال‌ها بسیاری از بازیکنان بزرگ و تأثیرگذار از پرسپولیس جدا شدند، ولی مهره‌های جدیدی در این تیم درخشیدند و حتی به تیم ملی رسیدند.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد:‌ طارمی جوانی بود که از بوشهر آمد و در پرسپولیس درخشید. امثال طارمی در فوتبال ایران زیاد هستند که در شهرستان‌ها بازی می‌کنند و دیده نمی‌شوند. آنها می‌توانند با آمدن به پرسپولیس مطرح شوند و امیدوارم که پرسپولیس بتواند بازیکنان خوبی جذب کند. این تیم باید قوی‌تر از سال گذشته باشد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.