ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هیگواین در آستانه پیوستن به چلسی

مهاجم اول تیم فوتبال ناپولی در آستانه پیوستن به چلسی است و در مقابل چینی‌ها به دنبال مهاجم اول چلسی هستند. خبرگزاری فارس: پس از آنکه اخبار رفتن گونزالو هیگواین به چلسی شنیده می‌شد، امروز رسانه‌های انگلیس خبر داند توافقات با این مهاجم آرژانتینی انجام شده است و اولین خرید کونته برای فصل آینده او خواهد بود.
روزنامه میرر انگلیس خبر داد: آنتونیو کونته سرمربی فصل آینده چلسی اطمینان دارد که در فصل آینده هیگواین را با مبلغ 45 میلیون پوند به چلسی می‌آورد. مهاجم آرژانتینی خرید اصلی سرمربی جدید شیرهای لندن به شمار می‌آید.
این نشریه انگلیسی در ادامه خبر داد: البته کونته در خط حمله خودش احساس خطر می‌کند زیرا باشگاه‌های متمول چینی پیشنهادهای نجومی را به دیگو کاستا مهاجم اول چلسی دادند و می‌خواهند او را با پیشنهادهای وسوسه‌برانگیز به چین ببرند.
هیگواین در این فصل در ترکیب ناپولی فوق‌العاده بوده است و با 32 گل بهترین گلزن سری‌آ است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « هیگواین در آستانه پیوستن به چلسی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.