ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شکارچیان متخلف، شکار محیط بانان ملایری شدند

شکارچیان متخلف، شکار محیط بانان ملایری شدندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛مجید شعبانلو افزود: محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملایر روز جمعه در حین گشت و کنترل ، یک شکارچی متخلف در سد کلان ملایر را دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: این شکارچی متخلف قبل از انجام شکار به همراه یک قبضه اسلحه ساچمه زنی و 2عدد فشنگ دستگیر شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر بیان کرد: این شکارچی به علت حمل سلاح فاقد مجوز قانونی به مراجع قضایی ملایر معرفی شد.
شعبانلو یادآوری کرد: اواخر ماه گذشته نیز یک شکارچی متخلف و دارای سابقه پیش از ورود به منطقه حفاظت شده و انجام تخلف شکار دستگیر شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه این شکارچی تخلفی انجام نداده بود تنها از وی تعهد کتبی دریافت شد.
وی افزود: همچنین در عملیات دیگری چهار شکارچی متخلف که اقدام به شکار یک قطعه کبوتر صحرایی با سلاح ساچمه زنی کرده بودند شناسایی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر گفت: یک تن از شکارچیان توسط محیط بانان لشگردر دستگیر شده و سه تن دیگر با استفاده از موتورسیکلت متواری شدند.
شعبانلو بیان کرد: پس از تشکیل پرونده، این متخلف تحویل مراجع قضایی شد تا از این طریق بتوان سه شکارچی متخلف دیگری که متواری شدند دستگیر کرد.
انتهای پیام/ک

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.