ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پورموسوی: در تمامی نقاط زمین تیم برتر بودیم/ با تیزهوشی بازیکنانم به 3 امتیاز رسیدیم

سیروس پورموسوی و اکبر پورموسوی
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در تمامی نقاط زمین تیم برتر میدان بودیم و با تیزهوشی بازیکنانم توانستیم نتیجه را به سود خود رقم بزنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: یک بار دیگر از شما خبرنگاران که مشکلات ما را طی یک نیم‌فصل منعکس کردید تشکر می‌کنم و از کارشناسان خوب فوتبال خوزستان که با انتقادات و راهنمایی‌شان ما را یاری کردند، تشکر می‌کنم. این برد شیرین و حساس را به مردم خوزستان و مسئولان و عوامل باشگاه تبریک می‌گویم. اگر نمی‌بردیم فوتبال روی بدش را به ما نشان می‌داد. ما بازی را خوب آغاز کردیم و در تمامی نقاط زمین تیم برتر میدان بودیم. آنان هم با مدیریت خوب ما را تحت فشار قرار دادند، ولی با تیزهوشی بازیکنانم توانستیم نتیجه را به سود خود رقم بزنیم.

وی در واکنش به اظهارات صمد مرفاوی که گفته بود تمام نقاط قوت استقلال خوزستان را کنترل کرده بودند، خاطر نشان کرد: به هر حال مرفاوی نظر خودش را گفته‌ است. او مربی باتجربه و بادانشی است. ما در نیمه دوم حداقل سه موقعیت صددرصد داشتیم، اما آنها موقعیتی نداشتند. به هر حال جوانمردانه بازی کردیم و دنبال سه امتیاز بودیم که در نهایت به این هدف رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد داوری دیدار تیمش مقابل صبای قم هم گفت: داور محتاط بود و دیر سوت می‌زد. البته اشتباهات داوری هم جزئی از بازی است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مؤمنی در پست تخصصی‌اش بازی نکرد، تصریح کرد: چون می‌دانستیم مؤمنی در دیگر پست‌ها هم قابلیت بازی‌کردن را دارد و روی شروع مجدد وزنه سنگین تیم‌مان است از وی استفاده کردیم.

پورموسوی در مورد وضعیت تیمش گفت: ما اکنون با مصطفی ماهی قرارداد بسته‌ایم و به‌ دنبال جذب یک بازیکن که قابلیت طراح را داشته باشد، هستیم. همچنین استاندار چند روز پیش به محل تمرینات آمده و قول مساعدت در عرض چند روز آینده را به ما داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.