ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترکیدگی لوله گاز منطقه شهران ربطی به مترو نداشت/ تونل مترو در این قسمت لاینینگ شده بود/ تونل مترو 25 متر پایین تر از لوله گاز شهری است/ این حادثه خساراتی به تونل مترو وارد کرد

مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به حادثه ترکیدگی لوله گاز منطقه شهران گفت: در قسمتی که این حادثه اتفاق افتاده است، تونل مترو 25 متر در زیر تمامی تاسیسات شهری قرار دارد. انفجار گاز در شهرانسرویس اجتماعی فردا: مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به حادثه ترکیدگی لوله گاز منطقه شهران گفت: این حادثه در ساعت 4 صبح روز جمعه روی داد و این حادثه ربطی به ساخت تونل مترو در این منطقه ندارد
هابیل درویش با بیان این مطلب  افزود: در قسمتی که این حادثه اتفاق افتاده است، تونل مترو 25 متر در زیر تمامی تاسیسات شهری قرار دارد.
وی  ادامه داد: خوشبختانه  در این قسمت تونل مترو لاینینگ شده بود و عملیات حفاری تونل از مدت ها پیش به اتمام رسیده بود.
مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به خسارات وارده ناشی از ترکیدگی لوله گاز به خط 6 مترو  تهران توضیح داد: این انفجار باعث ایجاد خساراتی در تونل مترو شده است. همچنین این حادثه باعث ترکیدگی لوله آب شده است.
درویش درباره تلفات جانی این حادثه تاکید کرد: در حال حاضر در حال خارج کردن آب از درون تونل مترو هستیم. تا کنون تلفات جانی ای رادر خصوص این حادثه شاهد نبودید. اما بعد از خروج آب از داخل تونل و ورود به داخل با اطمینان بیشتری می توان درباره تلفات جانی و میزان خسارات وارده صحبت کرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.