ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادعای وزارت کشور مصر مبنی بر بی‌اطلاعی از مکان بازداشت مرسی

ادعای وزارت کشور مصر مبنی بر بی‌اطلاعی از مکان بازداشت مرسی

تسنیم/ یک منبع امنیتی مصری در وزارت کشور مصر اعلام کرد که این وزارت‌خانه از مکان بازداشت محمد‌مرسی رئیس‌جمهور برکنار شده مصر اطلاعی ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از الوفد؛ یک منبع امنیتی مسؤول در وزارت کشور مصر در گفتگوی ویژه با این پایگاه اعلام کرد که این وزارت‌خانه تاکنون از مکان بازداشت محمد‌مرسی رئیس‌جمهور برکنار شده مصر که قرار است 13 آبان به همراه 14 تن دیگر از اعضای اخوان‌المسلمین به اتهام دست‌داشتن در حوادث کاخ ریاست‌جمهوری الاتحادیه در دانشکده امنای پلیس واقع در منطقه زندان‌های طره محاکمه شود هیچ اطلاعی ندارد.

این منبع همچنین افزود روند انتقال مرسی به مقر محاکمه‌اش به این وزارت‌خانه مربوط نمی‌شود و این وزارت‌خانه فقط کار انتقال 14 تن از متهمان وابسته به اخوان‌المسلمین را به عهده دارد و وظیفه برقراری امنیت این محل هم به عهده مدیریت امنیت قاهره و امنیت ملی است.

وی همچنین با اشاره به روند مناسب انجام اقدامات امنیتی در آستانه برگزاری محاکمه محمدمرسی و 14 تن دیگر از متهمان حادثه کاخ ریاست‌جمهوری مصر تاکید کرد که اقدامات امنیتی صورت فراگیر در همه مناطق مشرف به زندان‌های طره تا محل محاکمه ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.