ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امیدوار رضایی مشاور وزارت ورزش و جوانان شد

امیدوار رضایی مشاور وزارت ورزش و جوانان شد

فارس/ امیدوار رضایی به عنوان مشاور وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.
سید رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حکمی دکتر امیدوار رضایی را به سمت مشاور خود برگزید.
در حکم رضایی آمده است:
جناب آقای دکتر امیدوار رضایی
نظر به تعهد و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور اینجانب منصوب می‌شوید.
انتظار دارم علاوه بر سایر امور محوله با بهره‌گیری از آراء و نظرات متخصصان و کارشناسان ذیربط در اجرای امر ذیل اهتمام ورزید:
-تدوین پیش‌نویس لایحه قانون جامع جوانان و ورزش مشتمل بر اهداف وظایف وزارتخانه، تقسیم کار ملی و حوزه جوانان و رویکردهای ورزش در زمینه همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و پرورشی در بین دستگاه‌های ذیربط و سایر موارد مرتبط
- تجمیع امور مربوط به سیاست‌های اصل 44 و ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در قالب ستاد مستقل به منظور کاهش تصدی گری واگذاری اماکن و امور مرتبط به نحوی که مشارکت بخش‌های غیر دولتی، هیئت‌های ورزشی، تعاونی، باشگاه‌ها، قهرمانان، پیشکسوتان و سایر افراد حقیقی و حقوقی را شامل گردد.
بدیهی است کلیه معاونت‌ها، مدیران و مشاوران وزارتخانه در اجرای این موارد و سایر امور محوله نهایت همکاری را معمول خواهند داشت.
توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.