ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاوضه آندو - افشین؛ پیشنهاد جذاب روی میز منصوریان

ماشین سازان قصد دارند برای جذب افشین کاپیتان تیم ملی را به استقلال پیشنهاد دهند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 352 شفقنا ورزشی: آرش افشین تبدیل به یکی از دردسرهای منصوریان شده و سرمربی آبی ها این روزها حتی پس از پیروزی نیز باید برای شرایط افشین توضیحی مناسب داشته باشد و این شرایط برای منصوریان آزار دهنده شده است.
از سوی دیگر انتخاب فرهاد کاظمی در ماشین سازی باعث شده تا او به دنبال تقویت این تیم و یکدست سازی سبزهای تبریز باشد. کاظمی به ویژه برای خط حمله این تیم برنامه دارد و می خواهد با استفاده از بازیکنان امتحان پس داده، خط حمله این تیم را تقویت کند تا آرش افشین آماده یکی از گزینه های او باشد. از سوی دیگر با حضور کاخا در پست هافبک دفاعی و قرارداد سنگین تیموریان، آندو گزینه مناسبی برای حضور در تبریز نیست تا با توجه به نیاز آبی ها به بازیکنان جنگنده در مرکز زمین، کاظمی به دنبال تعویض تیموریان با افشین باشد.
این پیشنهاد هنوز رسما به استقلالی ها ابلاغ نشده اما کاظمی قصد دارد تا با توجه به قرارداد افشین، برای به خدمت گرفتن این مهاجم پیشنهادی به استقلالی ها ارائه دهد که منصوریان برای رد کردن آن کار سختی داشته باشد. منصوریان اما تصمیم گیری درباره شرایط افشین را به بعد از مشخص شدن تکلیف شهباززاده موکول کرده و تا زمانی که یک مهاجم جذب کند، قید افشین را نخواهد زد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.