ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیروانی: استقلال هم بازی همیشگی‌اش را ارائه نکرد

پیروانی: استقلال هم بازی همیشگی‌اش را ارائه نکرد

فارس/ غلامحسین پیروانی سرمربی فجر سپاسی پس از شکست دو بر صفر فجر سپاسی مقابل گسترش فولاد گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم توانستند دیداری تماشایی و روانی را ارائه کنند و من این پیروزی را به گسترش فولاد تبریک می‌گویم. وی ادامه داد: با دو اشتباه بازیکنان ما حریف به گل رسید و در روزی که چند بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیم شکست خوردیم. پیروانی با بیان اینکه می‌توانستیم در این دیدار بازنده نباشیم، یادآور شد: اتفاقات طوری رقم خورد که سه امتیاز را از دست دادیم البته خستگی بازی با استقلال در دیدار امشب تأثیرگذار بود همانطور که استقلالی‌ها هم در بازی شب گذشته مقابل صبا خسته بودند و نتوانستند بازی همیشگی‌شان را ارائه دهند. وی تأکید کرد: هنوز در فوتبال ایران به آن اندازه حرفه‌ای نشده‌ایم که در فاصله چهار روزه مسابقات بتوانیم شرایط بدنی بازیکنان را به شرایط ایده‌آل بازی بازگردانیم. سرمربی فجر سپاسی تأکید کرد: چون باختیم زیاد حرف نمی‌زنم اما می‌گویم شکست برای من است و هر تصمیمی بگیرند قبول می‌کنم. ضمن اینکه معتقدم در فوتبال ایران هیچ مربی امنیت ندارد و نمی‌داند آیا فردا در باشگاهش باز هم فعالیت خواهد کرد یا خیر.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.