ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازیکن مازاد منصوریان، فردا مقابل استقلال

هافبک تیم پدیده انگیزه ویژه ای برای تقابل با استقلال تهران دارد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 27 ورزش سه: هافبک تیم پدیده انگیزه ویژه ای برای تقابل با استقلال تهران دارد. محمدرضا خرسندنیا یکی از بازیکنانی بود که در ابتدای فصل جایی در فهرست بازیکنان مورد نظر علیرضا منصوریان نداشت و نامش در لیستی قرار گرفت که تحت عنوان مازاد منتشر شد. خرسندنیا که با امیر قلعه نویی به استقلال آمد، در مدت حضورش بازی های بدی را برای آبی پوشان به نمایش نگذاشت اما عدم خواست منصوریان سبب شد او امسال به تیم دیگری بپیوندد.
خرسندنیا امسال به پدیده مشهد پیوسته و حالا در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل استقلال قرار می گیرد. بی تردید خرسندنیا انگیزه ویژه ای برای بازی مقابل استقلال دارد. او قصد دارد با انجام بازی خوب بار دیگر توانایی هایش را اثبات کند که این مساله می تواند به سود پدیده در بازی فردا با استقلال شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.