ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کار سخت تیلرسون برای عبور از سد سنا

به گزارش اسوشیتدپرس از نیویورک، ترامپ روز سه شنبه اعلان کرد: رکس تیلرسون فرد مورد نظر وی برای ریاست بر وزارت امور خارجه این کشور است.
بر اساس بیانیه ستاد انتقالی ترامپ، وی گفته است: تیلرسون تجسم رویای مردم آمریکاست.
ترامپ همچنین با تقدیر از تیلرسون به عنوان یکی از موفق ترین سران تجاری جهان و معامله گران بین المللی، افزود: وی مدارج رشد ترقی را از طریق کار سخت، فداکاری و معامله گری هوشمندانه پیموده است.
ترامپ همچنین می گوید: تیلرسون به عنوان دیپلمات ارشد آمریکا، یک رهبر جهانی خواهد بود که از جانب مردم آمریکا تلاش فعالیت خواهد کرد.
راکس واین تیلرسون، فعال بخش کسب و کار آمریکا و رئیس و مدیرعامل شرکت نفتی اکسون موبیل است که پنجمین شرکت بزرگ آمریکایی از نظر سرمایه گذاری در بازار به شمار می رود.
وی در 23 مارس 1952 در ایالت تگزاس ایالات متحده به دنیا آمد و همسرش رندا سن کلر و یک فرزند به نام تایلر تیلرسون نام دارد.
وی در دبیرستان هانتسویل درس خوانده و تحصیلات عالی خود را در دانشگاه تگزاس در آستین گذارنده است.
در سوابق وی نشانه ای از فعالیت های سیاسی و دیپلماتیک دیده نمی شود و از این روی تازه کار شمرده می شود.
اروپام**1486**1908
مترجم: محسن شریفی** انتشار دهنده : افشار دارابی


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.