ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عطایی: برخی از تیم های والیبال در حد انتظار ظاهر نشدند

بهروز عطایی، در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزيابي اش از عملكرد ليگ برتر واليبال در نيم فصل نخست، گفت: نيم فصل نخست ليگ برتر واليبال با نوسان و فرار و نشيب هاى زيادى همراه بود، متاسفانه برخى از تيم ها كه انتظار مى رفت با توجه به بضاعت و مهره هايى كه در اختيار دارند كم اشتباه تر باشند، نتوانستند در حد و اندازه هاى خود ظاهر شوند. شهردارى اروميه مثالی از این تیم هاست.
وی درباره عملکرد تیم کاله در 11 هفته ابتدایی لیگ، گفت:  بازيكنان من جوان هستند و خيلى ها بار اول بود كه در مقابل ستاره هاى تيم ملى و تيم هاى بزرگ به ميدان مى رفتند. با این حال تیم ما روند صعودی و پله پله اى داشت و اين موضوع منجر شد كه در هر بازى نسبت به قبل نتايج بهترى كسب كنيم و از نظر كار تيمى وضعيت تيم بهبود پيدا كرد.
وى در پايان گفت: هيچ چيز قابل پيش بينى نيست و در نيم فصل دوم قطعا نبردها نزديك تر مى شود و تيم ها در تلاش خواهند بود كه كم اشتباه تر باشند. هدف ما هم حضور در جمع ٨ تيم و رسيدن به پلي آف است. هر چند بازیکنان من کم تجربه هستند اما پتانسیل کسب نتیجه را دارند. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.