عطایی: برخی از تیم های والیبال در حد انتظار ظاهر نشدند

بهروز عطایی، در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزيابي اش از عملكرد ليگ برتر واليبال در نيم فصل نخست، گفت: نيم فصل نخست ليگ برتر واليبال با نوسان و فرار و نشيب هاى زيادى همراه بود، متاسفانه برخى از تيم ها كه انتظار مى رفت با توجه به بضاعت و مهره هايى كه در اختيار دارند كم اشتباه تر باشند، نتوانستند در حد و اندازه هاى خود ظاهر شوند. شهردارى اروميه مثالی از این تیم هاست.
وی درباره عملکرد تیم کاله در 11 هفته ابتدایی لیگ، گفت:  بازيكنان من جوان هستند و خيلى ها بار اول بود كه در مقابل ستاره هاى تيم ملى و تيم هاى بزرگ به ميدان مى رفتند. با این حال تیم ما روند صعودی و پله پله اى داشت و اين موضوع منجر شد كه در هر بازى نسبت به قبل نتايج بهترى كسب كنيم و از نظر كار تيمى وضعيت تيم بهبود پيدا كرد.
وى در پايان گفت: هيچ چيز قابل پيش بينى نيست و در نيم فصل دوم قطعا نبردها نزديك تر مى شود و تيم ها در تلاش خواهند بود كه كم اشتباه تر باشند. هدف ما هم حضور در جمع ٨ تيم و رسيدن به پلي آف است. هر چند بازیکنان من کم تجربه هستند اما پتانسیل کسب نتیجه را دارند. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عطایی: برخی از تیم های والیبال در حد انتظار ظاهر نشدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.