ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چهره ها/علی معلم: برای ساخت پروژه «کوروش کبیر» در دولت قبل به نتیجه نرسیدم

چهره ها/علی معلم: برای ساخت پروژه «کوروش کبیر» در دولت قبل به نتیجه نرسیدم

آخرین خبر/ «علی معلم» تهیه کننده سینما روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امیدوارم مسئولان جدید پروژه «کوروش کبیر» را در دست بررسی قرار دهند چون دولت قبل پاسخ منفی یا مثبتی برای ساخت این پروژه ندادند اگر در دولت جدید این خواسته از سوی رسانه ها و مردم مطرح شود به طور حتم مسئولان پاسخی برای تولید این اثر خواهند داشت چون به قول عوام زبانم مو درآورد از بس پی گیری کردم و به نتیجه نرسیم.
وی در پاسخ به این پرسش که جشن دنیای تصویر امسال چه زمانی برگزار می شود توضیح داد: منتظر صدور مجوز هستیم تا جشن دنیای تصویر را برای هفته اول آبان ماه برگزار کنیم البته تاکنون مجوز صادر نشده و منتظر مدیران جدید سینمایی هستم.
گفت و گو:مریم ضیغمی

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهره ها/علی معلم: برای ساخت پروژه «کوروش کبیر» در دولت قبل به نتیجه نرسیدم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.