ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فاطمه راکعی: اصلاح طلبان فرد دیگری را در کنار روحانی برای انتخابات معرفی نمی کنند/ استراتژی اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان معتدل حمایت از روحانی است

یک فعال سیاسی معتقد است که اصلاح‌طلبان سیاست حمایت از روحانی را در دستور کار دارند و به حضور گزینه ی دیگر در کنار روحانی قائل نیستیم زیرا بر این عقیده هستیم که دلیلی ندارد برای روحانی مشکلی ایجاد شود. یک فعال سیاسی معتقد است که اصلاح‌طلبان سیاست حمایت از روحانی را در دستور کار دارند و به حضور گزینه دیگر در کنار روحانی قائل نیستیم زیرا بر این عقیده هستیم که دلیلی ندارد برای روحانی مشکلی ایجاد شود.
فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و از اعضای جبهه اصلاحات در خصوص برنامه اصلاح‌طلبان برای حضور گزینه دیگر در کنار حسن روحانی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: استراتژی جمعی اصلاح‌طلبان، اعتدالیون، مستقلین و اصولگرایان معتدل همان استراتژی سال 92 است که نتیجه بخش بود و باعث روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شد.
وی ادامه داد: همین استراتژی باعث پیروزی در انتخابات 94 بود، این موارد  برای استفاده از خرد جمعی و کنار گذاشتن سایر اختلافات جزئی و کلی یک درس برای اصلاح طلبان و سایر احزاب  بود.
راکعی با بیان اینکه خرد و شاکله اصلی اصلاح‌طلبان همان شاکله سال 92 است، خاطرنشان کرد:  نظر کلی و کنونی ما با وجود نقص‌هایی که وجود دارد حمایت از حسن روحانی است.
وی افزود: با تمام کم و کاستی‌ها و مشکلاتی که وجود دارد اما همین که جو متعادلی بر کشور حاکم است و التهابات سیاسی وجود ندارد و کشور به سمت قانونمندی در حرکت است، اتفاق مثبتی است.
راکعی با بیان اینکه روحانی با همه توان توانست یک آرامش نسبی بر کشور حاکم کند، تصریح کرد: روحانی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری مورد حمایت اصلاح‌طلبان است ؛ مگر اینکه به دلایل منطقی و اصولی بر روی گزینه بهتر دیگری به اجماع برسیم. زیرا اینگونه موارد که با سرنوشت کشور گره خورده است به طور حتم با اجماع تصمیم گیری خواهد شد.
اين فعال سياسي اصلاح‌طلب، ادامه داد: ما گزینه‌های بسیاری را برای زمان الزام داریم که اکنون دلیلی برای معرفی آن‌ها نمی‌بینم.اما اینگونه نیست که به یک فرد اکتفا کنیم و مطمئنا در صورت بروز مشکل به راحتی گزینه‌ دیگری را جایگزین خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.