ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیت‌الله سلیما‌نی و حاتم نارویی حادثه تروریستی ‌سراوان را محکوم کردند‌

آیت‌الله سلیما‌نی و حاتم نارویی حادثه تروریستی ‌سراوان را محکوم کردند‌

فارس/ در پی حادثه تروریستی شهرستان سراوان آیت الله عباسعلی سلیمانی و حاتم نارویی با صدور بیانیه‌ای حادثه تروریستی شهرستان سراوان را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان در این بیانیه آمده است: با دیگر دست استکبار جهانی از آستین مزدوران بیرون آمد و در شب گذشته تعدادی از مرزبانان غیور و جان بر کف که در حال حراست در مرزهای کشور بودند، را به شهادت رسانده و همبستگی و نوکری خود را به اربابان خود ثابت کردند.

این بیانیه می افزاید: این جانبات با عرض تبریک و تسلیت به خانواده‎های این شهدا و امت شهید پرور و نیز آرزوی بهروزی برای مجروحان این حادثه ضمن محکومیت این جنایت هولناک اطمینان داریم به زودی زود عوالم این قیبل اقدامات کور به چنگال عدالت اسیر و به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.

از خداوند منان عزت پیش از پیش اسلام و مسلمین و ذلت خورای روز افزون دشمنان بشریت را مسئلت داریم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.