ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابراز همدردی سفیر ایران، با ملت و دولت ترکیه

بین الملل > دیپلماسی - سفیر کشورمان در آنکارا به انفجار شب گذشته استانبول واکنش نشان داد و مراتب همدردی خود را به ملت ترکیه اعلام کرد.

به گزارش خبرآنلاین، ابراهيم طاهريان سفير ايران در ترکیه، در گفتگو با خبرنگاران ضمن ابراز همدردي با دولت و ملت  و خانواده قربانيان،  براي مجروحين حادثه انفجارهاي  ودافون آرناتاش استانبول ، ارزوي سلامت هرچه سريعترنمود .

سفیر کشورمان در ادامه گفت: تروريسم وافراط دوروي يك سكه هستند و انفجار اخير استانبول ضرورت  همبستگي و همكاري بيشتر جامعه جهاني را براي مبارزه با اين پديده شوم ، اشكار نمود .

شب گذشته  يك ساعت پس از خاتمه بازی فوتبال ميان تیم های بشیکتاش و بورسا اسپور در استادیوم ورزشی ودافون آرنا دو حمله  پی در پی علیه نیروی پلیس صورت ضد شورش مستقر در اين محل صورت گرفت كه تا كنون بيش از ٢٩ كشته و ١٦٦ زخمي در اين حادثه به جاي مانده است
بر اساس اطلاعیه ای صادره از سوي  نخست وزیر تركيه به دلیل انفجار هاي شب كذشته  یک روز عزای عمومي  سراسري  اعلام شده است .

52310

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.