ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

\"شهر موشها\" به روایت بچه‌ها/ ایده بدهید از موش‌ها جایزه بگیرید

"شهر موشها" به روایت بچه‌ها/ ایده بدهید از موش‌ها جایزه بگیرید

مهر/تولیدکنندگان پروژه "شهر موشها" به کارگردانی مرضیه برومند با انتشار یک فراخوان با عنوان "مسابقه شهر موشها به روایت شما" از مخاطبان دعوت کردند تا ایده‌های خود را با عوامل تولید در میان بگذارند.
در فراخوان شرکت در مسابقه که با جمله "شما دعوت هستید به شرکت در یک مسابقه" آغاز شده، آمده است: به نظر شما "شهر موشها" چه تغییراتی کرده است؟ شخصیت هایش چه می کنند؟ این شهر چه شکلی شده است؟ یا شما چه فکر می کنید؟ دست به قلم شوید و ایده خود را برای ما بنویسید و در مسابقه "شهر موشها به روایت شما" شرکت کنید.

داستان، نمایشنامه، فیلمنامه، طرح فیلم، شعر و ترانه بخش هایی هستند که علاقه مندان شرکت در این مسابقه می توانند تا 20 بهمن بر اساس آن آثار خود را در اختیار دفتر تولید این فیلم بگذارند. این در حالی است که داوری آثار ارسالی در دو گروه کودک و نوجوان و بزرگسالان انجام می شود.

اهدای مبلغ های 3، 2 و یک میلیون تومانی، تندیس شهر موشها، لوح تقدیر و "جوایز غافلگیر کننده" به نفرات اول تا سوم به همراه جایزه ویژه هیات داوران به مبلغ 2 میلیون تومان و همچنین اهدای لوح تقدیر و جوایز غافلگیر کننده به نفرات چهارم تا بیستم از جمله هدایایی است که در این فراخوان برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است. نتایج مسابقه و اهدای جوایز با حضور برگزیدگان همزمان با اکران فیلم انجام خواهد شد.

فیلمنامه "شهر موشها" نوشته شده و فیلم در حال ساخت است. ممکن است بعضی از آثار به فیلمنامه اصلی شباهت داشته باشد بنابراین ملاک این مسابقه حدس زدن قصه فیلم اصلی نیست.

داستان ها نباید بیش از 3 هزار کلمه باشد، نمایشنامه و فیلمنامه می تواند برای آیتم کوتاه تلویزیونی، فیلم کوتاه، فیلم بلند سینمایی و یا اجرای صحنه ای و رادیویی نوشته شود، انتخاب قالب برای شعر و ترانه آزاد است و شرکت کنندگان می توانند تا سه قطعه اثر ارسال کنند. متقاضیان می توانند در یک بخش یا هر سه بخش حضور داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.