ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عطایی: تمام اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال باید تغییر کنند

بهروز عطایی
سرمربی تیم والیبال کاله گفت: وقتی کواچ و لوزانو به دلیل عدم کسب نتایج مطلوب از تیم جدا شدند، کل کادر فنی باید تغییر کند نه اینکه تنها سرمربی عوض شود.

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شکست 3 بر 2 تیمش مقابل صالحین ورامین در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود چون ما با تیمی بازی می‌کردیم که بازیکنان باتجربه‌ای داشت و بسیاری از بازیکنان این تیم در تیم ملی بازی کرده‌اند. علاوه بر این، فشار هوارداران این تیم، بازی را برای هر تیمی سخت می‌کند.

او ادامه داد: ورامین پیش از این در تمام بازی‌های خانگی خود 3 بر صفر برنده شده بود ولی ما پیش از این دیدار با بازیکنان صحبت کردیم و فضای بهتری را برای آنها ساختیم. ما 5 ست تیم صالحین ورامین را تحت فشار قرار دادیم و از این جهت، راضی کننده بازی کردیم. در نهایت هم نتوانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم و مغلوب تجربه بازیکنان حریف به ویژه، امیر حسینی شدیم.

عطایی که سابقه هدایت نماینده ورامین در لیگ برتر را دارد در مورد بازگشتش به این شهر گفت: ورامینی‌ها همیشه به من لطف داشته‌اند و ارتباط خوبی بین ما و آنها وجود دارد. در بازی دو تیم هم فضای خوبی حکمفرما بود.

سرمربی کاله با اشاره به بازی هفته‌ یازدهم تیمش مقابل هاوش گنبد گفت: همه بازی‌های لیگ برتر سخت است و اتفاقات عجیبی که در لیگ افتاده موید همین موضوع است. ما تمام انرژی خود را در بازی خانگی مقابل گنبد به کار می‌گیریم تا هر 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

بهروز عطایی در مورد سرمربی آینده تیم ملی اظهار داشت: مربی جدید تیم ملی باید به همه بازیکنان و شرایط تسلط داشته باشد، کاری که ولاسکو انجام داد ولی کواچ و لوزانو از پس آن بر نیامدند. مربیانی مثل آناستازی، استویچف و بروتو، حرف اول و آخر اردوهای تیم ملی را خودشان می‌زنند و همین موضوع کمک می‌کند تا به اهداف خود نزدیک شوند.

مربی پیشین تیم ملی گفت: به نظر من در نتیجه گرفتن یا نگرفتن یه تیم، کل مجموعه کادر فنی دخیل هستند یعنی وقتی کواچ و لوزانو به دلیل عدم کسب نتایج مطلوب از تیم جدا شدند، کل کادر فنی باید تغییر کند نه اینکه تنها سرمربی عوض شود. ما باید با تغییرات کلی وارد عرصه جدید شویم.

وی در پایان گفت: ما برای قرار گرفتن در جمع 4 برتر المپیک 2020 باید تغییرات کلی در کادر فنی به وجود بیاوریم و حضور آناستازی به تنهایی برای نتیجه گرفتن کافی نیست.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.