جدال سروش و بختیار دیدنی و جذاب

جدال سروش و بختیار دیدنی و جذاب

دیدار استقلال و تراکتورسازی جدا از تمامی تقابل های جذابی که می تواند داشته باشد، رودر رو قرار رگرفتن سروش و بختیار هم می تواند این تقابل ها را جذابیت بیشتری ببخشد.

به گزارش فرتاک ورزشی، سروش و بختیار حالا برای اولین بار قرار است مقابل هم قرار بگیرند و این مسئله برای هر دوی آنها هم یک جورهایی مهیج است. بختیار علاقه زیادی دارد سروش استقلالی شود و در تابستان هم چند بار برای او پست گذاشت که باید به استقلال بیاید البته بعید است رفیعی آبی پوش شود.

 

بختیار خیلی دوست دارد سروش هم به جمع استقلالی ها برود و به همین دلیل بدش نمی آید قبل از بازی امروز رفیعی را به جمع استقلالی ها و حتی به سمت هواداران ببرد.

 

این دو بازیکن در آستانه بازی حتی برای هم کری خوانده‌اند. سروش سال گذشته به استقلال یک گل فوق‌العاده زد و امسال هم یکی از امیدهای تراکتورسازی مقابل آبی ها به حساب میآید. سروش در دو بازی گذشته تراکتور مصدومیت داشت و به پای خود فشار نیاورد. در واقع او تلاش کرد تا مصدومیتش عود پیدا نکند و بتواند مقابل استقلال با آمادگی بالا به میدان برود.

 

سروش به نزدیکانش گفته بازی روز جمعه برایش اهمیت زیادی دارد و می خواهد در این مسابقه خوش بدرخشد البته منصوریان و کادر فنی استقلال هم تدابیر ویژه‌ای برای مهار این بازیکن اندیشیده‌اند و می گویند اگر سروش رفیعی را مهار کنند، می توانند زهر خط حمله تراکتورسازی را تا حدود زیادی بگیرند.

 

سروش هم به خوبی از این مسائل آگاه است و میخواهد هر طور شده در بازی روز جمعه خوش بدرخشد. او حتی برای بختیار هم کری خوانی کرده است و از این گفته که می خواهند در آزادی استقلال را شکست دهند.

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدال سروش و بختیار دیدنی و جذاب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.