ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تلاش بختیار برای استقلالی کردن سروش رفیعی!

سروش رفیعی و بختیار رحمانی هیچ‌گاه مقابل هم بازی نکرده‌اند. در این سال‌ها آنها معمولاً کنار هم بوده‌اند؛ از فولاد بگیرید تا تراکتورسازی. سال گذشته هم این دو در تراکتورسازی کنار هم بودند و خوش میدرخشیدند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 254 شفقنا ورزشی: سروش رفیعی و بختیار رحمانی هیچ‌گاه مقابل هم بازی نکرده‌اند. در این سال‌ها آنها معمولاً کنار هم بوده‌اند؛ از فولاد بگیرید تا تراکتورسازی. سال گذشته هم این دو در تراکتورسازی کنار هم بودند و خوش میدرخشیدند. سروش و بختیار حالا برای اولین بار قرار است مقابل هم قرار بگیرند و این مسئله برای هر دوی آنها هم یک جورهایی مهیج است. بختیار علاقه زیادی دارد سروش استقلالی شود و در تابستان هم چند بار برای او پست گذاشت که باید به استقلال بیاید البته بعید است رفیعی آبیپوش شود. بختیار خیلی دوست دارد سروش هم به جمع استقلالیها برود و به همین دلیل بدش نمیآید قبل از بازی امروز رفیعی را به جمع استقلالیها و حتی به سمت هواداران ببرد.
این دو بازیکن در آستانه بازی حتی برای هم کری خوانده‌اند. سروش سال گذشته به استقلال یک گل فوق‌العاده زد و امسال هم یکی از امیدهای تراکتورسازی مقابل آبیها به حساب میآید. سروش در دو بازی گذشته تراکتور مصدومیت داشت و به پای خود فشار نیاورد. در واقع او تلاش کرد تا مصدومیتش عود پیدا نکند و بتواند مقابل استقلال با آمادگی بالا به میدان برود. سروش به نزدیکانش گفته بازی روز جمعه برایش اهمیت زیادی دارد و میخواهد در این مسابقه خوش بدرخشد البته منصوریان و کادر فنی استقلال هم تدابیر ویژه‌ای برای مهار این بازیکن اندیشیده‌اند و میگویند اگر سروش رفیعی را مهار کنند، میتوانند زهر خط حمله تراکتورسازی را تا حدود زیادی بگیرند. سروش هم به خوبی از این مسائل آگاه است و میخواهد هر طور شده در بازی روز جمعه خوش بدرخشد. او حتی برای بختیار هم کریخوانی کرده است و از این گفته که میخواهند در آزادی استقلال را شکست دهند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.