تلاش بختیار برای استقلالی کردن سروش رفیعی!

سروش رفیعی و بختیار رحمانی هیچ‌گاه مقابل هم بازی نکرده‌اند. در این سال‌ها آنها معمولاً کنار هم بوده‌اند؛ از فولاد بگیرید تا تراکتورسازی. سال گذشته هم این دو در تراکتورسازی کنار هم بودند و خوش میدرخشیدند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 254 شفقنا ورزشی: سروش رفیعی و بختیار رحمانی هیچ‌گاه مقابل هم بازی نکرده‌اند. در این سال‌ها آنها معمولاً کنار هم بوده‌اند؛ از فولاد بگیرید تا تراکتورسازی. سال گذشته هم این دو در تراکتورسازی کنار هم بودند و خوش میدرخشیدند. سروش و بختیار حالا برای اولین بار قرار است مقابل هم قرار بگیرند و این مسئله برای هر دوی آنها هم یک جورهایی مهیج است. بختیار علاقه زیادی دارد سروش استقلالی شود و در تابستان هم چند بار برای او پست گذاشت که باید به استقلال بیاید البته بعید است رفیعی آبیپوش شود. بختیار خیلی دوست دارد سروش هم به جمع استقلالیها برود و به همین دلیل بدش نمیآید قبل از بازی امروز رفیعی را به جمع استقلالیها و حتی به سمت هواداران ببرد.
این دو بازیکن در آستانه بازی حتی برای هم کری خوانده‌اند. سروش سال گذشته به استقلال یک گل فوق‌العاده زد و امسال هم یکی از امیدهای تراکتورسازی مقابل آبیها به حساب میآید. سروش در دو بازی گذشته تراکتور مصدومیت داشت و به پای خود فشار نیاورد. در واقع او تلاش کرد تا مصدومیتش عود پیدا نکند و بتواند مقابل استقلال با آمادگی بالا به میدان برود. سروش به نزدیکانش گفته بازی روز جمعه برایش اهمیت زیادی دارد و میخواهد در این مسابقه خوش بدرخشد البته منصوریان و کادر فنی استقلال هم تدابیر ویژه‌ای برای مهار این بازیکن اندیشیده‌اند و میگویند اگر سروش رفیعی را مهار کنند، میتوانند زهر خط حمله تراکتورسازی را تا حدود زیادی بگیرند. سروش هم به خوبی از این مسائل آگاه است و میخواهد هر طور شده در بازی روز جمعه خوش بدرخشد. او حتی برای بختیار هم کریخوانی کرده است و از این گفته که میخواهند در آزادی استقلال را شکست دهند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلاش بختیار برای استقلالی کردن سروش رفیعی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.