بناکار: پیروزی حق بازیکنان پارسه بود

عادل بناکار
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: بازیکنان پارسه بهتر از ما بازی کردند و حق‌شان پیروزی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عادل بناکار در مورد شکست 3 بر 2 شاگردانش مقابل تیم پارسه تهران در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما امروز بازی را بسیار خوب شروع کردیم و خوب هم پیش رفتیم ولی پارسه تیم با انگیزه و جوانی است که در 3 ست پایانی کاملاً بهتر از ما عمل کرد. 

وی ادامه داد: ما هفته قبل در اردکان بازی را واگذار کردیم، چون بازیکنان همه توانایی خود را در زمین به کار نگرفتند، حالا تیم ما دچار نوعی بحران روحی شده و ترس از شکست داریم. به نظر من بازیکنان پارسه بهتر از ما بازی کردند و حقشان پیروزی بود. 

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در مورد استعفای هفته قبل خود پس از شکست مقابل تیم اردکان تصریح کرد: استعفای من ربطی به شکست مقابل حریف‌مان نداشت. تقاضای خودم را به صورت شفاهی به مدیران باشگاه منتقل کردم ولی با اصرار آنها به تیم برگشتم و حتی فرصت نکردم که تقاضای خود را به صورت کتبی ارائه کنم. دلیل استعفای من مسائل شخصی بود و ربطی به نتایج تیم نداشت. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بناکار: پیروزی حق بازیکنان پارسه بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.