ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ستایش گالیانی از کاکا

ستایش گالیانی از کاکا

ایسنا/ کاکا که در فصل جابه‌جایی تابستانی به تیم محبوبش میلان بازگشت دچار آسیب‌دیدگی شد و حداقل دو هفته نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. او در تصمیمی جالب اعلام کرد که نمی‌خواهد دستمزد خود را در دوران آسیب‌دیدگی از میلان بگیرد؛ تصمیمی که ستایش گالیانی، نایب رییس باشگاه میلان را به دنبال داشت.
گالیانی گفت: بعد‌ازظهر یکشنبه کاکا با من تماس گرفت. در حالی‌ که گریه می‌کرد، گفت که نمی‌خواهد در مدتی که آسیب دیده، حقوقی از میلان دریافت کند و تنها به دنبال حمایت باشگاه است. این تصمیمی نادر از کاکا بود. باید برای او دست زد. این نشان می‌دهد که کاکا علاقه زیادی به میلان دارد. جمعه هم با کاکا تلفنی صحبت کردم. او گفت که از بازگشت به میلان بسیار خوشحال است و می‌خواهد روزهای خوش خود را با این تیم دوباره تکرار کند. او آغاز خوبی با میلان داشت اما متاسفانه با این آسیب‌دیدگی بدموقع مواجه شد.
گالیانی در پایان سخنان خود درباره زمان دوری کاکا از میادین گفت: آنچه باید به آن توجه کرد، آسیب‌دیدگی کاکا نیست که موافقت او با پاپین آمدن دستمزدش برای پیوستن به میلان است. این نشان می‌دهد که او به میلان علاقه زیادی دارد.
کاکا در سال 2009 با رقم 86 میلیون دلار به رئال‌مادرید پیوست اما هرگز نتوانست در این تیم شایستگی‌های خود را نشان دهد و به یک بازیکن نیمکت‌نشین تبدیل شد. با آمدن آنچلوتی به رئال انتظار می‌رفت که کاکا در رئال‌مادرید ماندنی شود اما این هافبک برزیلی ترجیح داد به میلان برگردد.
میلان فصل جدید سری A را بسیار بد شروع کرد و از سه بازی تنها چهار امتیاز کسب کرده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.