ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری در این دیدار با یک شروع خوب در همان دقایق ابتدایی دو بار دروازه حریف را باز کردند و توانستند در نهایت به یک پیروزی راحت برسند. با این سه امتیاز، فاصله آنها با رم، تیم دوم جدول، به 7 امتیاز افزایش پیدا کرد.

 

یوونتوسی ها بازی را بهتر آغاز کردند؛ هرچند نتوانستند در دقایق ابتدایی، موقعیت های خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

 

اما بعد از اینکه در دقیقه 13 یک موقعیت خوب را تیم میزبان از دست داد، الکس ساندرو در دقیقه 15، گل اول را زد. او که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی، با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه، دروازه آتالانتا را باز کرد.

 

 

 

حملات بیانکونری بعد از این گل ادامه داشت و چهار دقیقه بعد، این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک ضربه کرنر از پیانیچ بود که روگانی با یک ضربه سر قدرتمندانه، دروازه حریف را باز کرد.

 

برتری یوونتوس ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند اما در نهایت نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

 

برتری یووه در نیمه دوم هم ادامه داشت و این تیم می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما حضور به موقع مدافعان آتالانتا، مانع از گلزنی خدیرا شد.

 

حملات یوونتوس ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 64، این تیم بار دیگر روی یک ضربه کرنر به گل رسید. این بار هم روی ارسال پیانیچ بود که مانژوکیچ توانست با ضربه سر، گل سوم را به ثمر برساند.

 

 

 

 

بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد و بازیکنان میهمان هم پیش کشیدند و در دقیقه 82 توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند.

 

روی حرکت خوب دی الساندرو بود که رمو فرولر صاحب موقعیت شد با یک ضربه دیدنی، کار را تمام کرد.

 

در دقایق پایانی باز هم این یوونتوسی ها بود که ابتکار عمل را در دست گرفتند و حی می توانستند به گل چهارم برسند اما ضربه لمینا به تیر دروازه برخورد کرد وبه این ترتیب، بازی با نتیجه 3-1 به پایان رسید.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.